Grafiki zajęć

SALA CZERWONA
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
16.00-16.45 FABRYKANCI MINI (5-6latki)16.00-17.30 YOGA16.30-17.30 BREAKDANCE gr.młodsza (do 8lat)16.00-16.45 FABRYKANCI MINI (5-6lat)
16.50-17.50 FABRYKANCI KIDS (7-8latki)17.30-18.15 ZUMBA KIDS17.30-18.30 BREAKDANCE gr.starsza (od 9lat)16.50-17.50 FABRYKANCI KIDS (7-8lat)17.30-18.15 ZUMBA KIDS
17.50-18.50 FABRYKANCI PLUS (dorośli)18.15-19.15 TANIEC TOWARZYSKI gr.początkująca (IV)18.30-19.30 SALSA SOLO17.50-18.50 FABRYKANCI PLUS (dorośli)18.30-19.30 TABATA
19.00-20.00 ZUMBA 19.15-20.15 TANIEC TOWARZYSKI gr.średniozaaw. (III) 19.30-21.00 TANIEC TOWARZYSKI gr.zaawansow. (I)19.00-20.00 ZUMBA19.40-20.40 SHAPE

20.15-21.15 TANIEC TOWARZYSKI gr.średniozaaw. (II)X
X
SALA POMARAŃCZOWA
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
16.15-17.00 JUDO-SAM gr.początkująca16.15-17.15 JUDO-SAM gr.średniozaawans.16.15-17.00 JUDO-SAM gr.początkująca16.15-17.15 JUDO-SAM gr.średniozaawans.
17.00-17.45 FABRYKANCI BABY (4latki)17.15-18.15 JUDO-SAM gr.zaawansowana17.00-17.45 FABRYKANCI MALEŃSTWA (2,5-3latki)17.15-18.15 JUDO-SAM gr.zaawansowana17.00-17.45 FABRYKANCI BABY (4latki)
17.45-18.45 FABRYKANCI JUNIOR (Sz.Podst.)18.30-19.30 TABATA18.00-19.00 BUP Brzuch-Uda-Pośladki18.15-19.30 HIP HOP (od 10 lat)17.45-18.45 FABRYKANCI JUNIOR
19.00-20.00 BUP Brzuch-Uda-Pośladki19.40-20.40 SHAPE 19.00-20.00 ZUMBA
19.00-20.00 BUP Brzuch-Uda-Pośladki
20.00-21.00 PILATESX20.00-21.00 ZDROWY KRĘGOSŁUP19.30-20.30 PILATES

.......... - zajęcia dla dzieci

.......... - zajęcia dla dorosłych - średnia intensywność

.......... - zajęcia dla dorosłych - wysoka intensywność

GRAFIK Pozytywki

PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTANIEDZIELA
SALA ZABAW 09:00 – 20:00SALA ZABAW 14:00 – 19:00
MOŻLIWOŚĆ POZOSTAWIANIA DZIECI POD NASZĄ OPIEKĄ W GODZINACH 15.00-20.00 !!! 

15.15-16.00 J.ANG.- 5 latki 

10.00-12.00  KLUB MALUCHA

15.00-19.00 POZYTYWNA ŚRODA (zabawa bez limitu za 12zł!)

15.15-16.00 J.ANG.- 5 latki  

10.00-12.00 KLUB MALUCHA







16.00-16.50 KREATYWNE WARSZTATY PLASTYCZNE (3-6lat)




16.50-17.35 J.ANG.- 6 latki
17.00-17.50 KREATYWNE WARSZTATY PLASTYCZNE (7-10lat)16.50-17.35 J.ANG.- 6 latki

















 







Strefa Siły - GRAFIK

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
9.00-21.00OPEN GYMOPEN GYMOPEN GYMOPEN GYMOPEN GYM
9.00-10.00TRENING OGÓLNOROZWOJOWYTRENING FUNKCJONALNY 8.30-9.30TRENING OGÓLNOROZWOJOWYTRENING FUNKCJONALNY 8.30-9.30TRENING OGÓLNOROZWOJOWY







16.00-17.00
CROSS JUNIOR

CROSS JUNIOROPEN GYM 13.00-19.00
17.00-18.00TRENING FUNKCJONALNY + KETTLEBELLS

TRENING FUNKCJONALNY + KETTLEBELLS

18.00-19.00CROSS BEGGINERSTRENING FUNKCONALNYTRENING FUKCJONALNY (gr.1)CROSS BEGGINERSTRENING FUKCJONALNY (gr.1)
19.00-20.00
CROSS TRENINGCROSS TRENINGTRENING FUNKCJONALNY (gr.3)CROSS TRENING
20.00-21.00TRENING OGÓLNOROZWOJOWY dla kobiet




Facebook

Fabryka Ruchu

ul. Okrzei 5
27-600 Sandomierz
Recepcja czynna: pon-pt w godzinach: 16.00-20.30

Telefony

Fabryka Ruchu: 0608 514 905
Centrum dla dzieci "Pozytywka": 0784 956 617
Strefa Cardio - Vacu: 0602 280 600
Gabinet masażu: 0669 956 356