Grafiki zajęć

SALA CZERWONA
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek

16.00-16.50

FABRYKANCI MINI (6-7 lat)

16.30-17.30

TANIEC TOWARZYSKI SOLO dla dziewcząt - NOWA od października

16.30-17.30

BREAKDANCE gr.młodsza (do 8lat)

16.00-16.50

FABRYKANCI MINI (6-7 lat)


16.50-17.50

FABRYKANCI KIDS (8-9 lat)

17.30-18.30

TANIEC TOWARZYSKI gr.IV - NOWA od października

17.30-18.30

BREAKDANCE gr.starsza (od 9lat)

16.50-17.50

FABRYKANCI KIDS (8-9 lat)

17.00-17.45

FABRYKANCI BABY (4-5 lat)

17.50-18.50

FABRYKANCI PLUS (dorośli)

18.30-20.00

TANIEC TOWARZYSKI gr.średniozaawans.(II)

18.30-19.30 

 SALSA SOLO dla kobiet

18.00-19.00

AEROBIC BODYFIT

17.45-18.45

FABRYKANCI JUNIOR (szkoła podst.)

19.00-20.00   

ZUMBA

X

19.30-21.00 

 TANIEC TOWARZYSKI gr.zaawansow. (I)

X

19.00-20.00

BUP Fitness (brzuch-uda-pośladki)

20.00-21.00 

 PILATES

20.00-21.00      TANIEC TOWARZYSKI gr.początk. (III)X

19.30-20.30

PILATES


SALA POMARAŃCZOWA
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota

16.15-17.00 

 JUDO-SAM gr.początkująca 

16.15-17.15

     JUDO-SAM gr.średniozaawans.

16.15-17.00

JUDO-SAM gr.początkująca 

16.15-17.15

JUDO-SAM gr.średniozaawans.


10.00-11.00

AKROBATYKA (7-9 lat)

17.00-17.45

FABRYKANCI BABY (4-5 lat)

17.15-18.15

JUDO-SAM gr.zaawansowana

17.00-17.45

FABRYKANCI MALEŃSTWA (2,5-3latki)

17.15-18.15

JUDO-SAM gr.zaawansowana

17.15-18.30

YOGA gr.początkująca

11.00-12.00

AKROBATYKA (10+ lat)

17.45-18.45

FABRYKANCI JUNIOR (szkoła podst.)

18.30-19.30 

 AEROBIC - BodyFit

17.45-18.45

     BUP Fitness      (Brzuch-Uda-Pośladki)

X

18.30-19.30

ZUMBA

9.00 i 10.00 SALSA SOLO gr.początk.

19.00-20.00

BUP Fitness (Brzuch-Uda-Pośladki)

19.40-20.40

SHAPE Fitness

18.45-20.00

YOGA

19.00-20.00

ZUMBA

19.40-20.40

SHAPE Fitness


20.00-21.10

AIKIDO

X

20.00-21.00

ZDROWY KRĘGOSŁUP

20.00-21.10

AIKIDO

X

.......... - zajęcia dla dzieci i młodzieży

.......... - zajęcia dla dorosłych - niska i średnia intensywność

.......... - zajęcia dla dorosłych - wysoka intensywność

.......... - grupy tańca towarzyskiego

GRAFIK Pozytywki

Sala Zabaw POZYTYWKA - harmonogram obowiązuje od 17 września 2018!!!


  • PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK czynne od 9:00 do 20:00 (*MOŻLIWOŚĆ POZOSTAWIENIA DZIECI POD NASZĄ OPIEKĄ W GODZINACH 15:00-20:00)
  • SOBOTA - NIEDZIELA czynne od 14:00 do 19:00
  • ** ŚRODY - POZYTYWNA ŚRODA! - zabawa bez limitu czasu za jedyne 12 zł!


Zajęcia organizowane przez POZYTYWKĘ:


  • SENSOPLASTYKA (2-4 lat) - CZWARTEK 16:15-17:00
  • KREATYWNE ZAJĘCIA PLASTYCZNE (5-7 lat) - CZWARTEK 17:15-18:15
  • HANDMADE (8-12 lat) - PIĄTEK 16:15-17:30


KLUB MALUCHA (spotkania dla dzieci w wieku 1-3 latka) - KAŻDY WTOREK I PIĄTEK w godzinach 10:00-12:00

 

Strefa Siły - GRAFIK

poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobota
9.00-21.00OPEN GYMOPEN GYMOPEN GYMOPEN GYMOPEN GYM9.00-19.00 OPEN GYM
9.00-10.00TRENING FUNKCJONALNY początk.CROSS TRENING średniozaaw. 8.30-9.30TRENING FUNKCJONALNY początk.CROSS TRENING średniozaaw. 8.30-9.30TRENING FUNKCJONALNY początk.CROSS PLUS 10.00-11.00







16.00-17.00
CROSS JUNIOR nastolatki

CROSS JUNIOR nastolatki
17.00-18.00 KETTLEBELLS NATURAL CROSS początk.
CROSS PLUS   początk.KETTLEBELLS NATURAL CROSS początk.

18.00-19.00CROSS TRENING średniozaaw.CROSS BEGGINERS początk.

CROSS           TRENING średniozaaw. 

CROSS BEGGINERS początk.CROSS TRENING średniozaaw. 
19.00-20.00
CROSS TRENING zaawans.CROSS TRENING zaawans.CROSS TRENING zaawans.CROSS TRENING zaawans.
20.00-21.00




Facebook

Fabryka Ruchu

ul. Okrzei 5
27-600 Sandomierz
Recepcja czynna: pon-pt w godzinach: 16.00-20.30

Telefony

Fabryka Ruchu: 0608 514 905
Centrum dla dzieci "Pozytywka": 0784 956 617
Strefa Cardio - Vacu: 0602 280 600
Gabinet masażu: 0669 956 356